• Schronisko Reksio serdecznie dziękuje

• W ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt, Samorząd Uczniowski zaproponował zorganizowanie pomocy dla schroniska Reksio w Bielsku Białej. Po konsultacji z opiekunami schroniska dowiedzieliśmy się jakie produkty są potrzebne i poprosiliśmy całą społeczność szkolną o pomoc jego podopiecznym. Zebraliśmy dużą ilość karmy, koce i ręczniki, a także wiele innych produktów, takich jak miski a nawet zabawki dla zwierząt!

W imieniu mieszkańców schroniska bardzo dziękujemy za pomoc.

• Bażant jako symbol Koła Łowieckiego w Bestwinie
          • Zbiórka żołędzi i ziaren zbóż

•  Koło łowieckie Bażant ogłasza zbiórkę żołędzi i ziaren zbóż, w ramach akcji "Pomoc dzieci w zimowym dokarmianiu zwierząt dziko żyjących".

Dla najaktywniejszych przewidziano nagrody.

Zebrane żołędzie i nasiona należy przynieść do szkoły w dniu 18 listopada. Żołędzie powinny być wysuszone i zważone. Ilość należy podać wychowawcy.

(prosimy, aby nie przynosić wcześniej, gdyż szkoła nie ma miejsca na przechowanie).

• „NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY” – VII edycja

Proszę, aby uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie, zgłosili się do nauczycielki przyrody i geografii Marii Drewniak. Prace konkursowe wraz ze zgodami rodziców, uczniowie przesyłają samodzielnie na adres organizatora – szczegóły w regulaminie.

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".

Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli:

·         Minister Edukacji i Nauki

·         Mazowiecki Kurator Oświaty

·         Marszałek Województwa Mazowieckiego

·         Prowincja Warszawska - Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu

·         Katedra Fotografii i Genologii Dziennikarskiej, UW

·         Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców

·         Rosikon press

·         Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

·         KONDRAT- MEDIA

Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:

I.        Szkoła podstawowa (kl. IV-VIII)

II.        Szkoła średnia

Nadsyłanie prac do dnia 30 września 2022 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 30 października 2022 r.

Prace należy przesłać drogą elektroniczną za pomocą formularza zgłoszeniowego

Więcej informacji na stronie internetowej:

FUNDACJA SZKÓŁ SIÓSTR NAZARETANEK W WARSZAWIE

KRS: 0000 21 22 57, NIP: 521-32-98-598
            ul. Czerniakowska 137,  00-720 Warszawa
            tel. 695 622 784,  fundacja.nazaretanki@gmail.com
            Nr rachunku bankowego 30 1240 1040 1111 0011 1330 5817

Regulamin_konkursu_-_VII_edycja_fotog..pdf​​​​​​​

• nauczycielka w pustej sali lekcyjnej
          • ​​​​​​​ ZEBRANIE RODZICÓW

• Zapraszamy Państwa na zebranie rodziców, które odbędzie się 14 września o godzinie 17.00. w salach. Ze względu  na ważne informacje oraz podpisanie potrzebnej  dokumentacji prosimy obecność.

• WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2022/2023

• Nowy rok szkolny zaczynamy wszyscy pełni entuzjazmu i dobrej energii. W naszej szkole na uczniów już czeka nowa szatnia zapełniona kolorowymi szafkami. Świetlica szkolna zmieniła swoje oblicze- została odnowiona i unowocześniona.

Drodzy Uczniowie- życzymy Wam owocnej nauki!

• Młodzież na sali gimnastycznej podczaakademii rozpoczynającej rok szkolny
          • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Po wakacyjnej przerwie stajemy u progu nowego roku szkolnego pełni nadziei na to, że ten rok będzie wyjątkowy, niepowtarzalny, że będzie lepszy od poprzedniego, że będzie normalny. Będzie to niewątpliwie szczególny rok dla nas wszystkich.

Rozpoczynamy  mszą św. o godz. 8.00, po której zapraszamy uczniów na spotkania z wychowawcami klas, które potrwają do godziny 10.30 w przydzielonych salach.

W wyniku przebudowy weśjcia głównego do szkoły wchodzimy wejściem z tyłu.

• Obiady - czerwiec

• Kwota za obiady czerwiec: 52,50

Termin płatności: do 05.07.2022r.

Proszę wpłacać na konto

Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bestwinie

Nr konta: 19 8453 0002 0000 4662 2000 0080

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Prosimy wpłacać dokładnie taką kwotę jaka będzie podana, jak również o terminowe wpłaty.